Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Pro muže

Pro muže

 Víkend pro otce s dětmi aneb: „Mnoho mužů má děti, ale málo dětí má otce!"  

 

Matka Tereza řekla: „Otec a matka mají mnoho práce a nemají na dítě čas..toto jsou věci, které ničí mír." A proto pojeďme na společný víkend, kde se budou mít možnost seznámit a spřátelit nejen naše děti, zažít společenství a vidět trošku z naší valašské přírody.

 

Milí tatínci na víkend doporučujeme brát děti od 5 let.

 

Hlášení z víkendu otců s dětmi aneb "Fotrsdorf podruhé" Všem odvážným tatínkům i dětem děkujeme  za účast a těšíme se na ně na dalším ročníku Fotrsdorf, který se bude konat od 14 do 16. června 2019. 

 

 

 Hlášení z víkendu otců s dětmi aneb „Fotrsdorf poprvé"

V pátek v 17 hod byl sraz na faře v Pozděchově, kde jsme našli azyl pro naše víkendové setkání. Po krátkém seznámení a uhnízdění, bylo nejdříve nutné vyrobit si bojové zástavy, které nás provázely celý čas. Děti si je musely hlídat, což se jim hned vzápětí nepovedlo a šly je hledat. Vlajky nalezly i s malou odměnou.

Po krásné noci a ranním dobrořečení nás čekal dobrodružný den. Trochu nás dopoledne zradilo počasí, což jsme bez potíží vyřešili výrobou luků a šípů. Bylo na dětech si je ozdobit. Tátové se věnovali vaření Fotrsdorfského guláše, který děti ocenily hned dvěma porcemi. Poté nás čekala akční cesta s pokladem a úkoly, které pro děti připravili ogaři Kunderovi. Děti si s úkoly poradily na výbornou. Po návratu je čekal úkol nejtěžší a to najít poklad v tajuplné farní komoře, která dětem byla doposud zapovězena. Potřebovaly k tomu sebrat všechnu svou odvahu, ale Duch svatý jim byl nápomocen a zvládli to společně bez potíží. Poklad byl dobyt! Tento den jsme zakončili táborákem.

Děti vyzkoušely nové luky, které si i s pokladem odvezly domů. Víkend děti ohodnotily slovy, že domů nejedou a řešily, kdy se pojede příště. My tátové zas byli vděčni, za strávený čas s našimi ratolestmi. Velké díky patří Janě Kunderové a Centru pro rodinu Vsetín, které nám zajistilo organizační věci a zázemí.

S pozváním na další ročník „Fotrsdorf podruhé"...                                         Radim Změlík

 

Kontakt

Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Adresa: Horní nám. 134, 755 01 Vsetín

Telefon:  731 402 033

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi
modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2018 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |