Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Pro ženy

Kurz Rose

 Milé ženy, pro velký zájem nabízíme kurz osobnostího rozvoje pro ženy I. Hlásit se můžete již nyní, počet míst je omezen. 

 

 

Víkend pro matku a dceru

Chcete spolu strávit víkend, kde bude prostor pro povídání, tvoření, biblických tanců a mnoho dalšího? Zkuste jet s námi na víkend, kde budete ve společenství dalších maminek a dcer. Ale především jedna pro druhou.

  Srdečně Vás zveme. 

Máte-li zájem, kontaktujte nás.

 

Biblické tance

Milé ženy všech věkových kategorií, zveme Vás na modlitbu gesty – BIBLICKÉ TANCE, které Vám nabízíme každý sudý týden ve středu v 17:30 hodin v pastoračním domě na Vsetíně. Na všechny se moc těším - začínáme 4. 9. 2019

Naše děkanátní centrum pro rodinu Vás zve k pravidelnému setkávání ve společenství žen, kde se nebudeme modlit jen naší myslí a našimi ústy, ale i našim tělem.

 

Biblické tance jsou většinou jednoduché kruhové tance složené z kroků a gest, které mají svou hlubší symboliku. Ta symbolika je právě to, co odlišuje tyto tance od jiných. Základním krokem je krok maim, což znamená v hebrejštině voda a symbolizuje plynutí vody, plynutí života. Kroky do středu jsou kroky ke Zdroji – k Bohu. Pohupy do stran jsou mateřské konejšení, pohupy vpřed a vzad znamenají otcovskou náruč. Podupy jsou vítězství nad zlem a tleskání radost. Jsou to modlitby tělem – pohyby rukama, dlaněmi, prsty, hlavou. Nemodlí se jen mysl, nemodlí se jen ústa, ale modlí se naše tělo.

 

Kontakt

Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Adresa: Horní nám. 134, 755 01 Vsetín

Telefon:  731 402 033

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi
modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2020 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |