Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín


MENU

Pro rodiny

 

KŘÍŽOVÉ CESTY S BIBLICKÝMI POSTAVIČKAMI

Další již tradiční možnost setkat s vámi, jsou křížové cesty s biblickými postavičkami nejen pro rodina s dětmi. Ve spoliprací s farnostmi, které využily naši nabídku, společně prožijeme křížovou cestu, při které budou jednotlivá zastavení stvárněna pomocí biblických postaviček. Pro děti jsou připraveny skládanky postaviček z papíru, pomocí kterých mohou Pána Ježíše při této cestě doprovázet. 

Vaše farnost se nezapojila? Nevadí. Můžete přijet i do farností okolních. Případně se domluvit na spolupráci do bunoucna.

křížová cesta s bibl postavičkami 2024

 

Tisíce rodin na celém světě si každoročně připomínají patnáctý květen jako Mezinárodní den rodiny. Také v ČR probíhá řada akcí, které oslavují nejbanálnější lidskou zkušenost, že v rodině je místo pro každého, že rodina je místem bezpečí a zázemí, místem naplněných vztahů, bezpečným prostorem pro růst a zrání.

Smyslem Týdne pro rodinu je ocenit všechno dobré, co v rodinách nacházíme: místo důstojného růstu i stárnutí, nekonečnou trpělivost při výchově, obětavost i velkorysost, úsilí investované do budování kvalitních vztahů, solidaritu, úctu a věrnost.


Hlavní CÍLE TÝDNE PRO RODINU jsou dva:
1. Podpořit rodinu jako takovou. Jako instituci, o které se říká, že je základem společnosti a přes všechny možné výhrady je stále tím nejlepším, co k soužití máme.
2. Dát rodinám příležitost, aby se na nejrůznějších akcích bavily, slavily a bylo jim spolu dobře.

 

Slavili jsme rok RODINY - zajímavé náměty a nejnovější události můžete sledovat ZDE

TÝDEN PRO RODINU 2023


 

 

 

 

 

 

Kontakt

Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Adresa: Horní nám. 134, 755 01 Vsetín

Telefon:  731 402 033

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2024 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |