Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín


MENU

Pro ženy

Chcete spolu strávit víkend, kde bude prostor pro povídání, tvoření, biblických tanců a mnoho dalšího? Zkuste jet s námi na víkend, kde budete ve společenství dalších maminek a dcer. Ale především jedna pro druhou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ČAS PRO ŽENY

Milé ženy, čas je neúprosný a připravil nám nyní krásné období Adventu. Nezapomeňte, že je to čas sklidnění, přijetí, čekání ... Není to čas shonu, úklidu, pečení a dalších věcí. 

V čase pro ženy se s vámi těšíme opět na viděnou po novém roce. 

 

BIBLICKÉ TANCE

Milé ženy všech věkových kategorií, zveme Vás na modlitbu gesty, které Vám nabízíme každý sudý týden ve středu v 17:45 hodin v pastoračním domě na Vsetíně. 

Milé ženy již nás do konce roku čekají dvě setkání na tancích a to 30. 11 a 14. 12 - i s předvánočním posezením. Těšíme se na Vás Jana a Petra

Naše děkanátní centrum pro rodinu Vás zve k pravidelnému setkávání ve společenství žen, kde se nebudeme modlit jen naší myslí a našimi ústy, ale i našim tělem. Biblické tance jsou většinou jednoduché kruhové tance složené z kroků a gest, které mají svou hlubší symboliku. Ta symbolika je právě to, co odlišuje tyto tance od jiných. Základním krokem je krok maim, což znamená v hebrejštině voda a symbolizuje plynutí vody, plynutí života. Kroky do středu jsou kroky ke Zdroji – k Bohu. Pohupy do stran jsou mateřské konejšení, pohupy vpřed a vzad znamenají otcovskou náruč. Podupy jsou vítězství nad zlem a tleskání radost. Jsou to modlitby tělem – pohyby rukama, dlaněmi, prsty, hlavou. Nemodlí se jen mysl, nemodlí se jen ústa, ale modlí se naše tělo.

 

Kontakt

Centrum pro rodinu
děkanátu Vsetín

Adresa: Horní nám. 134, 755 01 Vsetín

Telefon:  731 402 033

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Sms služba

sms

Chceme se spolu s vámi
modlit za vaše úmysly.

+420 731 731 800

2022 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace |